KSKA logo

Karácsony Sándor Közalapítvány a Józsefvárosért Alapító Okirat

Karácsony Sándor Közalapítvány a Józsefvárosért 2017. évi szöveges beszámolója

***

A kettős könyvvitelt vezető egyéb szervezet egyszerűsített beszámolója és közhasznú melléklet 2015.

A kettős könyvvitelt vezető egyéb szervezet egyszerűsített beszámolója és közhasznú melléklet 2016.

A kettős könyvvitelt vezető egyéb szervezet egyszerűsített beszámolója és közhasznú melléklet 2017.

A kettős könyvvitelt vezető egyéb szervezet egyszerűsített beszámolója és közhasznú melléklet 2018.

A kettős könyvvitelt vezető egyéb szervezet egyszerűsített beszámolója és közhasznú melléklet 2019.

A kettős könyvvitelt vezető egyéb szervezet egyszerűsített beszámolója és közhasznú melléklet 2020.

A kettős könyvvitelt vezető egyéb szervezet egyszerűsített beszámolója és közhasznú melléklet 2021.

A kettős könyvvitelt vezető egyéb szervezet egyszerűsített beszámolója és közhasznú melléklet 2022.

***

Független könnyvizsgálói jelentés 2018.

Független könyvvizsgálói jelentés 2019.

Független könyvvizsgálói jelentés 2020.

Független könyvvizsgálói jelentés 2021.

Független könyvvizsgálói jelentés 2022.